O mnie

To teraz trochę o mnie:

Postanowiłam założyć bloga, ponieważ pragnę podzielić się z kimś moim codziennym życiem. Chciałabym tutaj umieszczać ciekawe posty w trzech różnych kategoriach: moda, dieta i treningi.

MODA– Pragnę pokazywać klasyczne, codzienne zestawienia, prezentować swój outfit, który może być dostępny dla każdego z Was.
DIETA– Ciekawe, łatwe i zdrowe przepisy na dania, napoje, czy desery.
TRENINGI– Chcę przedstawić moje plany treningowe, udostępnić propozycję ćwiczeń dla każdego, może nawet zmotywować i zachęcić do działania.

Na co dzień prowadzę zdrowy tryb życia, staram się jeść zdrowo i ćwiczę regularnie. Bardzo lubię podróżować. Marzę o tym, żeby zwiedzić jak najwięcej miejsc. Są to świetne wspomnienia, które pozostają na zawsze. Nie ukrywam, że jestem osobą, która lubi pokazywać się przed aparatem, czy kamerą. Zawsze mnie do tego ciągnęło i próbowałam wielu różnych sposobów, aby się tym zajmować. Prowadziłam już bloga, miałam kanał na YouTube. Jednak wyszło, jak wyszło. Teraz postanowiłam, że kiedy, mam już odrobinę większą wiedzę i doświadczenie w tym temacie, to warto spróbować jeszcze raz.

 

Chciałabym zachęcić każdego do oglądania! 😉

Znajdziecie mnie również na instagramie

Reklamy
Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close